هم‌اکنون 30 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

حضور حماسی و پر شور در انتخابات و برگزاری جشن‌های بزرگ شعبانیه

بهروز همتی، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمانشاه گفت: با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه سال جاری و ایام شعبانیه و دهه مهدویت در اوایل تیر ماه سال 92، مردم باحضور حماسی و پرشور به استقبال نیمه شعبان می روند.
بهروز همتی، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمانشاه در اولین نشست ستاد شعبانیه استان کرمانشاه گفت: با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه سال جاری و ایام شعبانیه و دهه مهدویت در اوایل تیر ماه سال 92، مردم با حضور حماسی و پر شور به استقبال نیمه شعبان می روند.
همتی در ادامه از آمادگی کامل بنیاد مهدویت برای برپایی نمایشگاه کتاب و نرم افزار با تخفیف 30 تا 90 درصد در تمام نقاط استان خبر داد و همچنین اظهار داشت: بنیاد مهدویت استان کرمانشاه در ایام شعبانیه آمادگی اعزام روحانیون را در بحث تخصصی مهدویت به تمامی نقاط استان دارد.
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمانشاه در ادامه از برپایی دو همایش کشوری در سال 92 در کرمانشاه خبر داد.
وی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی همایش ملی و کشوری "غدیر پژوهی" در استان کرمانشاه می باشد افزود: در اول آبان ماه سال 92 سومین همایش ملی "غدیر پژوهی" و همچنین همایش "نجات بخشی آینده جهان" در 25 دی ماه که اولین همایش در این نوع می باشد برگزار می شود.
بهروز همتی در پایان با بیان اینکه امسال شب احیای نیمه شعبان در مسجد بروجردی برگزار می شود اظهار داشت: هر سال خوشبختانه بیشترین میزان جذب جوانان در سطح کشور را بنیاد مهدویت استان کرمانشاه دارا می باشد که امیدواریم امسال نیز بنیاد مهدویت استان کرمانشاه رتبه اول را در کشور کسب کند.
آخرین ویرایش
در 1394/2/6 11:50

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366