هم‌اکنون 30 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نخستین دوره آموزشی تربیت مربی معارف مهدویت در کرمانشاه برگزار شد

مدیر مرکز تخصصی مهدویت استان کرمانشاه گفت: نخستین دوره آموزشی تربیت مربی با موضوع معارف مهدویت ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک در کرمانشاه برگزار شد
بهروز همتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با بیان اینکه این دوره آموزشی با تلاش شورای فرهنگی و معاونت اجتماعی بهزیستی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: این دوره آموزشی با موضوع معارف مهدویت ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک در کرمانشاه برگزار شد.

مدیر مرکز تخصصی مهدویت استان کرمانشاه عنوان کرد: این دوره آموزشی با حضور بیش از 100 نفر از مربیان و مدیران مهدهای کودک استان کرمانشاه برگزار شد.

همتی موضوع آینده تاریخ بشر و نجات‌بخشی آن را جزو اصلی‌ترین مباحث علمای علم سیاست دانست و افزود: برای آگاهی از این حقیقت انسان باید از یک تعالی فکری، علمی و روحی برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه موضوع انتظار منجی در همه ادیان به صورت متفاوت وجود دارد، گفت: با این وجود مسئله آینده جهان موضوعی است که همه دنیا به آن می‌پردازد.

مدیر مرکز تخصصی مهدویت استان کرمانشاه بیان کرد: پس از انقلاب اسلامی و افزایش حساسیت نسبت به آخرالزمان، مراکز بزرگ شیعه‌شناسی در آمریکا، اروپا و اسرائیل ایجاد شد.

همتی با اشاره به اینکه در زمینه آخرالزمان، در دنیا رشته‌های دانشگاهی ایجاد شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه تمام تلاش دنیا پنهان کردن حقایق جهان از دید مردم است، ضرورت آموزش بیش از پیش احساس می‌شود
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1397/11/27 17:42

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366